• EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

Що таке IMSMA?

Система управління інформацією для протимінної діяльності – це програмне забезпечення, розроблене для підтримки потреб спільноти протимінної діяльності щодо підтримки прийняття рішень, моніторингу та звітності.

Основні елементи IMSMA (The Information Management System for Mine Action) включають механізм бази даних PostgreSQL і геоінформаційну систему (GIS) для відображення інформації на картах. Його клієнт/серверна архітектура дозволяє автономно встановлювати невеликі програми протимінної діяльності, а також клієнт/сервер для великих програм із великою кількістю користувачів, розподілених між кількома сайтами та організаціями. Крім того, IMSMA можна підключити до допоміжних компонентів, які взаємодіють із системою IMSMA. Це включає в себе IMSMA Staging Area для розширеної аналітики та звітності, а також більш поширені інструменти, такі як Microsoft Excel.
Розроблений з урахуванням гнучкості та зручності використання, IMSMA дуже адаптивний і може постійно налаштовуватися окремими програмами відповідно до їхніх мінливих потреб управління інформацією. Це включає визначення типу даних протимінної діяльності для зберігання та зв’язків між типами, форм, що використовуються для збору інформації на місцях, і робочих процесів, наприклад, звільнення землі. Під час налаштування та налаштування IMSMA слід приділити значну увагу, щоб переконатися, що він адаптований до потреб усього персоналу та зовнішніх зацікавлених сторін.

Ви знали…Вперше випущене в 1998 році, IMSMA зараз є основним програмним забезпеченням для протимінної діяльності та встановлено в 47 країнах. IMSMA містить вбудовану гнучкість для підтримки різноманітних потреб управління інформацією, починаючи від найбільших гуманітарних програм у світі до найменших. 

imsma

IMSMA забезпечує гуманітарні організації та планувальників необхідною інформацією для підвищення ефективності проекту та максимізації вартості обмежених ресурсів.

IMSMA в УкраїніТренінг для адміністраторів IMSMA, проведений GICHD за підтримки ОБСЄ, відбувся в Києві (08-18 вересня). Учасники приїхали зі Швейцарії, Таджикистану, Грузії, Лівії та України.Він включав огляд нових удосконалень та інструментів, які зараз доступні в останній версії IMSMA, включаючи розширення допомоги жертвам, новішу версію i-Reports, онлайн-документацію IMSMA IMSMA Wiki, онлайн-інструмент Mine action INTelligence (MINT).Система управління інформацією щодо протимінної діяльності (IMSMA) була розроблена GICHD з метою надання спільноті протимінної діяльності одним всеосяжним пакетом управління інформацією. Відтоді IMSMA став, мабуть, найдосконалішим і найпоширенішим інструментом обміну миттєвими повідомленнями в гуманітарному секторі.
Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк перевірив роботу Координаційного центру з питань моніторингу стану мінної безпеки на деокупованих територіях України. Про це Олександр Павлюк написав у своєму телеграм-каналі— Перевірив, як триває обладнання центру. Поспілкувався з колегами, ухвалили ряд рішень. Робота триває, визначені конкретні кроки для досягнення результату. Зокрема, щоб втілити визначені цілі, намагаємось максимально автоматизувати процес збору необхідних даних. Для цього за підтримки Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування застосовуємо систему управління інформацією IMSMA Core, що суттєво спрощує та пришвидшує роботу з отриманими даними, — наголосив перший заступник Міністра оборони України.