• EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

Галузеві консультації з розмінування: зустріч Української Асоціації гуманітарного розмінування з польськими партнерами

Наприкінці лютого в Києві відбулися кількаденні галузеві консультації на тему розмінування території України. Організаторами події виступила Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі спільно з партнерами у рамках співпраці з польським бізнесом для підготовки до відновлення експорту і повоєнної відбудови України. Представники Української Асоціації гуманітарного розмінування взяли активну участь у заході.

Згідно відкритих даних, через повномасштабний напад росії на Україну, на сьогодні приблизно третину наших територій заміновано. Тож подібні галузеві консультації – надихаючий жест підтримки та вкрай важливий крок для пошуку вирішення нагальних проблем очищення українських територій від вибухонебезпечних наслідків війни.
Участь у заході взяли Ярослав Гузи, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, представники різноманітних міжнародних установ і польських бізнесів. Серед високопосадовців з української сторони на зустрічі були присутні: Ігор Безкаравайний, заступник міністра економіки України, Володимир Демчук, в.о. Голови ДСНС України, Олег Бондарь, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, представники Міністерства оборони України, «Укроборонсервісу» та представники організацій, долучених до процесу розмінування українських територій. Зокрема, фахівець із розвитку Української Асоціації гуманітарного розмінування Зінаїда Зелена провела для присутніх презентацію на тему перспектив і потенційних напрямків співпраці у сфері гуманітарного розмінування.
За відгуками організаторів і гостей заходу, подія викликала великий інтерес у польських підприємців, зацікавлених участю у розмінуванні України. Представлена у презентації тематика наразі є ключовою для польсько-української економічної співпраці.

Галузеві консультації з розмінування, Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі