• EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

  • EN

  • UA

«Sheriff Demining» ініціювавновий стандарт професії демінер

Оператор протимінної діяльності SHERIFF Demining став ініціатором розробки та запровадження нової професії «Оператор з пошуку вибухонебезпечних предметів (демінер)», яка має на меті не лише закрити потреби країни у спеціалістах із розмінування, але й забезпечити безпеку і життєві умови для мешканців та ефективної реалізації інфраструктурних проєктів.

«Враховуючи ситуацію сьогодення на українському ринку праці, де критично мало спеціалістів із розмінування, першим рівнем нагальності для нас стало завдання забезпечити необхідну кадрову базу для здійснення робіт з розмінування. З погляду безпеки і відновлення життєвих умов для людей, які проживають на замінованих територіях, це стає нашим пріоритетом. Саме тому стандарт «ДЕМІНЕР» і був запропонований до створення та адаптації» – зазначає директор напрямку SHERIFF Demining Євгеній Антипенко.
Ця ініціатива отримала підтримку Національного агентства кваліфікацій, а також була ретельно обговорена на засіданні міжвідомчої робочої групи з метою забезпечення ефективної співпраці між ринком праці та освіти в галузі протимінної діяльності. Звертаючись до міжнародного досвіду та стандартів, SHERIFF Demining на чолі робочої групи приступили до розробки проєкту, враховуючи специфіку потреб та умов у період військового стану.
Наступним кроком в цьому процесі стануть публічні обговорення, під час яких всі зацікавлені сторони матимуть змогу висловити свої погляди та рекомендації. Після цього проєкт стандарту «Оператор з пошуку вибухонебезпечних предметів (ДЕМІНЕР)» буде доопрацьовано з урахуванням отриманих відгуків і оприлюднено для широкого загалу.

В Україні запроваджено нову професію демінер

Оператор протимінної діяльності SHERIFF Demining став ініціатором розробки та запровадження нової професії «Оператор з пошуку вибухонебезпечних предметів (ДЕМІНЕР)»

Крім того, SHERIFF Demining постійно в активному пошуку партнерів та компаній-донорів, які б могли допомогти у реалізації важливих проєктів гуманітарного розмінування щодо забезпечення необхідними технічними засобами та сучасним технологічним захисним спорядженням для саперів та демінерів. Також SHERIFF Demining приймає заявки на навчання у професійно-освітньому центрі на базі SHERIFF з метою підготовки кваліфікованих фахівців, готових у подальшому працювати над розмінуванням територій України та відновлювати життєві умови на деокупованих територіях.
Очищення нашої землі від наслідків російського терору є великою місією, і SHERIFF Demining впевнено крокує в напрямку безпечної та процвітаючої майбутньої України.